Kabaret tey z tyłu sklepu

Data publikacji: 23.08.2018

Udział wzięły zespoły wokalne i muzyczne: Przekierowano z Kabaret TEY.

Izabela Trojanowska i Budka Suflera - Tyle samo prawd ile kłamstw. Kto z nich okaże się mądrzejszy, bardziej chytry i przewidywalny? Zbigniew Namysłowski - Tak mało chce. Renata Danel - Nie pojadę z Tobą w świat. W tym skeczu Bohdan Smoleń sam wciela się w rolę poczciwego fiacika.

W roku z grupy odszedł jeden z założycieli, Krzysztof Jaślar, którego twórczość została objęta w PRL całkowitą cenzurą. Wręczenie berła i korony dla Miss obiektywu Opola '80, którą została Izabela Trojanowska.

Tender - Ballada stara jak ziemia. Tender - Ballada stara jak ziemia. Pono Wifon jeszcze z tego festiwalu wyda rwnie kaset o numerze MC lecz nigdy nie widziaem nawet okadki, kto wie czy ta kaseta si ukazaa. Stanisaw Soyka - pij mj maluki, kabaret tey z tyłu sklepu.

Tender - Ballada stara jak ziemia.

W innych językach English Edytuj linki.
 • Członkowie Teya zaprezentowali nowe wersje starych skeczy np.
 • Teraz coś na temat samej kasety, jest to pierwsze wydanie tego programu wydane przez Polskie Nagrania najprawdopodobniej w r. Urszula Sipińska - Pamiętam nas.

Spis treści

Zbigniew Wodecki — Lubię wracać tam gdzie byłem już. Reggae o pierwszych wynalazcach  wykonanie: Katarzyna Gaertner za muzykę do widowiska Pozłacany warkocz.

Oprócz koncertów udało mi się znaleźć kilka pojedynycz obrazków z tego festiwalu a mianowicie:. Oprócz koncertów, podczas tego festiwalu był oczywiście kabareton, chyba każdemu na wspomnienie  "Opole '80" kojarzy się właśnie ten kabareton, a mianowicie program kabaretu TEY "Z tyłu sklepu". Mowa oczywiście o kabarecie Tey , który co prawda lata świetności ma już dawno za sobą , ale wracając do tych skeczy można naprawdę posikać się ze śmiechu.

W pierwszej części pojawiły się piosenki wyróżnione wśród debiutów oraz piosenki.

 • W roku z grupy odszedł jeden z założycieli, Krzysztof Jaślar, którego twórczość została objęta w PRL całkowitą cenzurą. Izabela Trojanowska i Budka Suflera - Wszystko czego dziś chcę.
 • Skaldowie — Twą jasną widzę twarz.

Andrzej i Eliza - Dziewczyna z miejscwkami. Pierwszy wystp odby si 17 wrzenia roku w sali przy ulicy Masztalarskiej w Poznaniu. Pierwszy wystp odby si 17 wrzenia kabaret tey z tyłu sklepu w sali przy ulicy Masztalarskiej w Poznaniu.

Andrzej i Eliza - Dziewczyna z miejscwkami? Z Wikipedii, wolnej encyklopedii. W pierwszej czci pojawiy si piosenki wyrnione wrd debiutw oraz piosenki!

Kontakt: luchazkd@gmail.com

W tym skeczu Bohdan Smoleń sam wciela się w rolę poczciwego fiacika. Niby jest to koncert. Hanna Banaszak — Witaminowa bossa nova w modnym rytmie reggae bis - tańczył Janusz Józefowicz. Zbigniew Namysłowski - Białe chorągwie wisien.

Hanna Banaszak - Witaminowa bossa nova w modnym rytmie reggae bis - taczy Janusz Jzefowicz. Teraz co na temat samej kasety, jest to pierwsze wydanie tego programu wydane przez Polskie Nagrania najprawdopodobniej w r, kabaret tey z tyłu sklepu. Hanna Banaszak - Witaminowa bossa nova w modnym rytmie reggae bis - taczy Janusz Jzefowicz.

Teraz co na temat samej kasety, jest to pierwsze wydanie tego programu wydane przez Polskie Nagrania najprawdopodobniej w r!

Menu nawigacyjne

W innych językach English Edytuj linki. Renata Danel - Nie pojadę z Tobą w świat. Chodzi mi o piosenkę Grażyny Łobaszewskiej "Czas nas uczy pogody", zupełnie niezauważoną na festiwalu i w dodatku wyciętą z transmisji telewizyjnej.

Kabaret TEY - A tam cicho być?! Czy faktycznie jest tak, że ten dobry to Laskowik , a zły to Bohdan Smoleń?

Maanam - Buenos Aires Boskie Buenos. Czonkowie Teya zaprezentowali nowe wersje starych skeczy np. Izabela Trojanowska i Budka Suflera - Tyle samo prawd ile kamstw. Czonkowie Teya zaprezentowali nowe wersje starych skeczy np. W tym skeczu Bohdan Smole sam wciela si w rol poczciwego fiacika, kabaret tey z tyłu sklepu. W drugiej czci finaowego koncertu zatytuowanej "Galowy koncert Laureatw" pojawiy si piosenki z gwnymi nagrodami festiwalu.

Izabela Trojanowska i Budka Suflera - Tyle samo prawd ile kamstw. Izabela Trojanowska i Budka Suflera - Tyle samo prawd ile kamstw.

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Kto z nich okaże się mądrzejszy, bardziej chytry i przewidywalny? Maanam - Buenos Aires Boskie Buenos. Cenzura w Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.

Pono Wifon jeszcze z tego festiwalu wyda rwnie kaset o numerze MC lecz nigdy nie widziaem nawet okadki, staa si wielkim przebojem a dzisiaj to ju klasyk polskiej piosenki. Pono Wifon jeszcze z tego festiwalu wyda rwnie kaset o numerze MC lecz nigdy nie widziaem nawet okadki, e normalnie legalnie wyrukowa pieniki, kabaret tey z tyłu sklepu. Pono Wifon jeszcze z tego festiwalu wyda rwnie kaset o numerze MC lecz nigdy nie widziaem nawet okadki, e normalnie legalnie wyrukowa pieniki?

Pono Wifon jeszcze z tego festiwalu wyda rwnie kaset o numerze MC lecz nigdy nie widziaem nawet okadki, kto wie czy ta kaseta si ukazaa.

Dobrze wiedzieć:

Komentarze

 1. Na cztero płytowym wydaniu DVD z Kabaretem Tey znajduję się informacja, że widowisko wkrótce po sukcesie w Opolu zostało wydane na kasecie video. Tadeusz Drozda - Płacz cygana piosenka poza konkursowa.
 2. Baranski
  Reggae o pierwszych wynalazcach  wykonanie:
 3. Kaczorowski
  W internecie można znależć cały program nadany przez TVP1 jakies 10 lat temu jak nie więcej.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 1001ceritakeluargalivina.com | Umowa użytkownika | Skontaktuj się z nami |